کانون دختران

در مرحله اول طرح گوهر رحمت در ماه مبارک رمضان با هدف ارتقاء مهارت ها و توانمندی های دختران در زمینه آداب و مهارت های زندگی و با رویکرد ترویج سبک زندگی اسلامی- ایرانی در مرحله اول طرح، کارگاه های آموزشی "دختران و معنویت" همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه دختران گروه سنی 18-28 سال  در قالب های آموزش احکام، قرآن، نهج البلاغه اجرا گردید.

هدف از  برگزاری این کارگاه ها تبیین آموزه های دینی و اسلامی در ماه مبارک رمضان برای دختران، آموزش و توانمندسازی دختران در  زمینه مهارت های زندگی، فرهنگ سازی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و آموزش آداب و مهارت های زندگی از مهمترین اهداف این کارگاه ها بوده است.

تا پایان سال جاری بیش از 1200 کارگاه آموزشی "دختران و معنویت" در سطح محلات شهر تهران برگزار می شود و در هر محله از شهر تهران حداقل سه کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد که مخاطبین آن دختران 15 تا 30 ساله تهرانی می باشد و در مجموع 18000 هزار نفر از دختران شهروند در این کارگاه ها شرکت خواهند نمود.

 در ادامه فعالیتهای صورت گرفته در راستای اهداف کانون، جلسات هم اندیشی جهت استفاده از ظرفیت دختران موفق و فرهیخته در محلات در راستای ارائه پروژه های خرده محلی جشنواره تسنیم در حال اجرا می باشد.


تعداد مشاهده: 2953
print